KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 8091595
nr 809 1595
Miniatyr
Napoleons bröllop, signerad, 7 x 9 ca
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:03:47
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
6
500 kr
500 kr
600 kr
6
700 kr
800 kr
6
900 kr
1.000 kr
6
1.100 kr